FAQ (nejčastěji kladené dotazy)

Hlavní stranaInformace


Kde mohu parkovat?

Hned po příjezdu do areálu vjedete na parkoviště. Pokud bude obsazené, je možné stát na cestě, která vede kolem pravé strany haly u lesa.

Je v areálu voda pro psy?

Ano, v areálu najdete kohoutky s vodou pro psy. V zimním období si raději berte svoji, voda může být zamrzlá.

V jaké obuvi mohu vstoupit do haly?

Do haly je vstup povolen pouze v čisté obuvi. Je zde zakázáno vcházet v kopačkách či jiných běžeckých botách s hroty (boty typu Salomon Speedcross jsou povoleny).

Jak si mohu pronajmout halu nebo venkovní plac?

Rezervace je možná pouze přes náš rezervační systém. V případě zájmu o pronájem pro letní výcvikový tábor je možná domluva i na emailu strongbullroman@gmail.com

 

Chtěl bych chodit na tréninky agility. Na koho se můžu obrátit?

Pokud máte zájem o tréninky agility s Vaším pejskem, máme zde zkušenou trenérku Lenku, která se Vás ráda ujme. Kontakt najdete v sekci Trenéři.

Chtěl bych chodit na tréninky bull sportů. Na koho se můžu obrátit?

Pokud máte zájem o tréninky bull sportů s Vaším pejskem, máme zde zkušené trenéry, kteří se Vás rádi ujmou. Kontakt najdete v sekci Trenéři.

Chtěl bych chodit do školičky pro štěňátka. Na koho se můžu obrátit?

Pokud máte štěňátko a chcete jen správně socializovat a začít vychovávat, rádi se Vás ujmeme. Kontakt najdete v sekci Trenéři.

Chtěl bych chodit na tréninky poslušnosti. Na koho se můžu obrátit?

Pokud máte zájem o kurzy poslušnosti s Vaším pejskem, máme zde zkušené pomocníky, kteří se vás rád ujmou. Kontakt najdete v sekci Trenéři.